Covid-19

Ana Sayfa | COVID-19

Değerli müşterilerimiz

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını sebebiyle dünyanın birçok yerinden ventilasyon cihazımız için talepte bulunulmuştur. Öncelik olarak ülkemizde oluşabilecek ihtiyaçları karşılama doğrultusunda Sağlık Bakanlığı ile ortak yürütülen koordinasyonlar sonucunda öngörülen sürede cihazların üretimi ve dağıtımı çerçevesinde açıklanan kurumlarla beraber yoğun bir çaba içerisindeyiz.

Bununla beraber;

Ventilasyon cihazı talebinde bulunan diğer ülkelere de umut olabilmek için belli planlar etrafında taleplere cevap vermek için birtakım hazırlıklar içerisindeyiz. Bu sayfada düzenli olarak paylaşacağımız bilgilendirmelerin, eğitimlerin ve dokümanların sürece katkıda bulunabileceğini umuyoruz.

Faydalı Olabilecek Siteler

Dünyadaki farklı sağlık kuruluşlarının Covid-19 ile ilgili tavsiyeleri;

Doktorlarımızın Önerdiği Makaleler

Haberler

Mison & Vizyon

Misyonumuz

Yerli ürünlerle uluslararası çözümler !

Biosys olarak, biyomedikal alanında ileri teknoloji, eşik değeri yüksek tıbbi cihazlar tasarlayarak ve üreterek dünya marketlerine açılma hedefindeyiz.

Vizyonumuz

Sahada kendini kanıtlamış ve dünyamızdaki bulunan bütün coğrafyalar için ortak çözüm niteliği taşıdığına inandığımız ürünlerimizi,  dünya sağlığını daha iyiye taşıma vizyonu ile tasarlıyoruz.