Corporate

Service

We breathe for science, we produce science for your breath.
Home | Service

Service

As Biosys, we quickly fulfill the maintenance and technical service needs of our devices, which we work devotedly in all stages from production to installation, with the same dedication.

Technical Service
With our expert and knowledgeable technical service in the field, the maintenance of our devices,
We do the repair and calibration reliably. As a team, we can meet all your needs easily in the light of our field experience, as well as constantly improving ourselves with in-house and external trainings; We make a difference in technical service with our fast, reliable and accessible nature. We are always ready for your support requests regarding our devices.

Teknik Servis
Alanında uzman ve bilgili teknik servisimizle, cihazlarımızın bakım,
onarım ve kalibrasyonunu güvenilir bir şekilde yapıyoruz.

Ekip olarak şirket içi ve dışı eğitimlerle sürekli kendimizi geliştirmekle beraber saha tecrübelerimizin ışığında tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabiliyor; hızlı, güvenilir ve ulaşılabilir oluşumuzla teknik servis hizmetinde fark yaratıyoruz. Cihazlarımız ile ilgili destek talepleriniz için her zaman hazırız.

 

Servis
Biosys olarak üretiminden kurulumana kadar tüm aşamalarında özveriyle çalıştığımız cihazlarımızın, sonrasında bakım ve teknik servis ihtiyaçlarını yine aynı özveriyle hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Technical Service Support Request Form

Sign up for our mailing list

Be aware of the latest developments.

2020 BİOSYS | All Rights Reserved. KuarkTek